درباره ما     خدمات     سوالات رايج     تماس با ما

دندانپزشكي تحت بيهوشي و آرام بخشي

از ديربازيكي از مهمترين خواسته هاي مراجعه كنندگان به مراكز درماني به ويژه دندانپزشكي ،دريافت خدمات در محيطي آرام،دلپذير،بدون استرس و داشتن تجربه اي خوشايند و بدون درد است.  گروه"بيهوشي و آرام بخشي مهر"با كسب مجوز از وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشكي وبا بهره گيري از دانش و تجربه جمعي از بهترين متخصصين حوزه هاي بيهوشي و آرام بخشي از يك سو و متخصصين رشته هاي مختلف دندانپزشكي به ويژه جراحي دهان و فك و صورت ،دندانپزشكي تخصصي كودكان ،ايمپلنتولوژي،جراحي لثه،معالجه ريشه دندان،دندانپزشكي تخصصي ترميمي و زيبايي و پروتزهاي دنداني كوشيده است كه به اين درخواست فراگير و روز افزون بيماران پاسخي فراخور دهد.  اين مجموعه با استفاده از كاملترين و به روزترين تجهيزات و وسايل بيهوشي و دندانپزشكي در مساحتي بالغ بر سيصد متر مربع وتحت قالب چهار بلوك بيهوشي و آرام بخشي همراه با دو بخش ريكاوري، فضاي بسيار مجهز، دلپذيرو تخصصي را در اختيار پزشكان و مراجعين محترم قرار مي دهد.                                                                                               

دندانپزشكي تحت بيهوشي و آرام بخشي بهترين راه حل براي بيماراني است كه عليرغم داشتن دندانهاي پوسيده و حتي دردناك ، به دلايل زير به طور معمول به دندانپزشكي مراجعه نميكنند:                                                            

         ·      كودكاني كه به علت سن پايين ،قادربه همكاري با دندانپزشك نمي باشند.

         ·      كودكان مضطرب و پريشان ويا مبتلا به اوتيسم،با دندانهاي پوسيده ،عفوني و دردناك

         ·      مراجعين داراي ترس،استرس و اضطراب شديد در محيط هاي دندانپزشكي

         ·      داشتن تجربه ناخوشايند قبلي از دريافت خدمات دندانپزشكي

         .      بيماران مبتلا به مشكلات خاص نظير محدوديت بازشدن دهان به علت مشكلات مفصلي ، حالت تهوع شديد (رفلكس   (gagزبان بزرگ و....

 

         ·      بيماران داراي معلوليت ويژه ويا دچار عقب افتادگي ذهني و فيزيكي فاقد توانايي دريافت درمان روتين دندانپزشكي

 

         ·      اقدامات درماني گسترده و پيشرفته كه تحت بي حسي موضعي قابل انجام نمي باشد.

 

دندانپزشكي تحت آرام بخشي (sedation )،قابليت ويژه اي است كه:

 

با ايجاد شرايطي نظير خوابي آرام و عميق،مي تواند فرصت مناسبي را براي دريافت خدمات دندانپزشكي بسياري از بيماران فراهم آورد.در اين روش بيمار تحت مراقبت ويژه و حضور مداوم متخصص بيهوشي،با دريافت دوز هاي بسيار پايين داروي بيهوشي به خوابي آرام فرو رفته و دندانپزشك متخصص در كمال خونسردي و آرامش به درمان بيمار مي پردازد.از مزاياي اين روش، تنفس معمول بيمار بدون نياز به دستگاه بيهوشي و كنترل مداوم وي تحت مانيتورينگ قلبي و ريوي،حين درمان مي باشد.

 

 

دندانپزشكي تحت بيهوشي(General Anesthesia)،روشي است كه:     

 

بيمار تحت نظارت متخصص بيهوشي با دريافت داروهاي موثر بطور كامل بيهوش شده و تنفس وي از طريق دستگاه انجام مي شود. از مزاياي اين روش ،انجام خدمات بسيار متنوع و طولاني در محيطي بسيار آرام و راحت براي دندانپزشك و بيمار، تحت مانيتورينگ كامل قلبي و ريوي مي باشد.